Отримання будівельного паспорта

Отримання будівельного паспорта на забудову земельної ділянки

Перед тим як почати будівництво індивідуального  житлового будинку, вам необхідно розробити будівельний паспорт  - документ, на підставі якого визначається комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва об’єкту. Розробка будівельного паспорту також обов’язкова для будівництва  садових і дачних будинків,  а також господарських будівель та споруд, що знаходяться на присадибній ділянці. Варто зазначити, що будинок має бути  не вище 2-х поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів. Для більших будинків необхідно розробляти містобудівні умови та обмеження.

Перелік документів для отримання будівельного паспорту

Для отримання будівельного паспорта необхідно зібрати такі документи:

  • заява встановленого зразка;
  • паспортні дані замовника;
  • засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою;
  • засвідчена в установленому порядку згода співвласників (якщо вони є) земельної ділянки (житлового будинку) на забудову;
  • ескізні наміри забудови;
  • проект будівництва;
  • викопіювання з генерального плану території.

Проектування на підставі будівельного паспорта здійснюється без отримання містобудівних умов та обмежень. Далі, на підставі отриманого пакета документів структурний підрозділ уповноваженого органу містобудування та архітектури визначає відповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам чинної містобудівній документації на місцевому рівні, планувальним рішенням проектів садівницьких та дачних товариств, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

Строки отримання будівельного паспорту.

Офіційний строк розробки – 10 днів,  проте часто державні структури, через високу завантаженість, видають документи значно пізніше. До того, не виключено, що через відсутність чи неправильність документів – ваша заява щодо отримання будівельного паспорту буде відхилена.

Що ви отримаєте, звернувшись до нас?

 По-перше, юридичну перевірку пакета документів та консультації від юристів з приводу вашого питання.

По-друге, додержання строків при оформленні будівельного паспорту, адже ми давно співпрацюємо з відділами архітектури і містобудування різних районів Києва і Київської області.

По-третє, представництво ваших інтересів перед органами місцевого самоврядування на основі довіреності, тому ви зможете оформляти документи для будівництва вашого будинку без відриву від ваших справ.

Ми маємо сотні вдячних клієнтів з власною нерухомістю – приєднуйтесь до них і Ви!